Надія Григоренко
Рейтинг
+13.64
Сила
71.57

Надія Григоренко

n-hryhorenko

avatar
Біда тільки, що і педагогів за тією ж схемою навчали.
avatar
Хех… знущаєшся, так? =)
Ні, як маркетолог, я мала б сказати, що блокування реклами — неповага до рекламодавця (як мінімум), який платить гроші, і саме за ці гроші ресурс і існує. А, блокуючи рекламу, ми спонукаємо не розміщувати її, відповідно, ресурс не отримає необхідних йому коштів.
Але мені більш вигідна позиція споживача прямо зараз)) Не люблю нав'язливу рекламу.
Хай краще рекламодавці шукають сприйнятний для споживача спосіб просування.
avatar
Я щиро співчуваю тій більшості )
avatar
Для мене описаний «конкурс» для журналістів — нонсенс.
Тому що, хіба не для того, щоб навчитися, студенти поступають в університет? Якщо вони ще не вміють досконало писати матеріали, то що в цьому кримінального (в школі ж цьому не вчили)? А якщо вже вміють і непогано, тоді… університет навіщо? Я розумію, що, по ідеї, оцюватися мали б лише задатки, і ніхто не очікує досконалого вміння.
Проте в мене ситуація була така: я поступала на економічний, був вступний екзамен з економіки. Щоб підготуватися до нього, я змушена була ходити на додаткові курси за рік заздалегідь (платні, шкільний рівень був надто примітивним). Все те, що було на екзамені входило до курсу «політекономія», який ми вчили на 2 курсі. І цей предмет був інколи навіть менш глибоким, ніж моя підготовка до екзамену. Сенс?
Навіщо робити екзамен з предмету, якого вони збирались мене вчити через рік?
Ну і щодо журналістів. Навіщо робити конкурс щодо вмінь, які вони збираються дати в процесі навчання?
avatar
А я ось не розумію рекламодавців. По-перше, яким боком вони додумались розміщувати рекламу на сайті, який уже й так переповнений нею? По-друге, я впевнена, вони розуміють, що більшість свідомих людей вміють користуватися блокуючими плагінами, то чому ж продовжують розміщувати банерну рекламу?
Я бачила, якою ефективною може бути банерна реклама, і вона була варта вкладених грошей, але йшлося про спецбанер на сторіці «Від і до», а не на захламленому «Молодому буковинці».
avatar
Відмовилися взяти — може, вони думали, що ви змусите їх платити?
avatar
Ще важливо для дослідження, наскільки близькі люди з тієї компанії між собою — вони старі друзі чи теж новачки? І скільки їх?
avatar
Не вважаю зміну громадянства зрадою Батьківщини.
avatar
Так, тому і кажу, що у фаст-фудах це актуально)
Крім того, швидка музика змушує рухатися в такт — швидко їсти і швидко йти, щоб звільнити місце наступним відвідувачам.
avatar
Логіка? Якби вони поступали б логічно, то так не робили б!
А взагалі така ситуація — нонсенс, проте досить поширена у нас…
Екрани актуальнгі хіб що у закладах фаст-фуду і пабах. У кафе, які позиціонують себе як затишні, екранів бути не повинно.
avatar
«Якщо людина оформлена офіційно»
avatar
Прив'язують до Amazon.
А якщо мені треба обійти статистику, я зайду з іншого браузера. Або іншого облікового запису Google.
Чи там прив'язка до IP?
avatar
«А що таке людина Постмодерну? Це водомір, котрий живе в океані спаму і переміщається по поверхні смислу.» — класна метафора!
Але таке поверхневе сприйняття — хіба не захисна реакція на «бомбардування» інформацією неперевіреної якості і свіжості?
avatar
але я кажу про рівень розвитку науки — тоді ж вони не знали, як це можна довести чи спростувати.
а, може, колись наша наука зможе описати концепцію всесвіту?

а хто говорить про об'єктивність? ))
avatar
це про неможливість доведення існування чи неіснування вищих сил (бога)?
avatar
чому одразу відкидати з розгляду? колись люди не могли довести, що Земля кругла.
а значення воно має неабияке, якщо кожна людина має хоч якийсь але погляд стосовно існування вищих сил (бога). а для деяких це взагалі є сенсом життя
avatar
ех. то я до сих пір неправильно розуміла значення слова «атеїст»… зате тепер знаю!

а я припускаю існування чогось, що вище мого розуміння і що ми не можемо ні підтвердити ні спростувати із існуючим рівнем розвитку науки. так що я агностик. і мені це подобається.
avatar
да, кожен розуміє бога по-різному. я мала на увазі таке уявлення, яке пропонує нам церква.
і ще віра буває різною (я щойно почитала) — можна вірити через знання (знаю, що А=В, тому вірю в це), а можна через почуття (вірю, що А=В і все). але точно ніхто не знає, таки існує бог чи ні. тому в нас залишається тільки сліпа віра або агностицизм (що більш доцільно, я вважаю). а ось атеїзм, по-моєму, — це та ж сама сліпа віра тільки з протилежним знаком (вірю, що А=неВ і все)
інша справа, що в людській психіці деякі явища, що, за логікою, мали б взаємознищуватися, існують водночас (напр., амбівалентність почуттів — і люблю, і ненавиджу). так що вчений може і знати, що між А і В зв'язки невизначені (а довести які небудь зв'язки наразі не можливо). але в той же час на емоційно-чуттєвому рівні вірити в те, що А=В. (це моя теорія пояснення, як поєднуються віра і наука)
avatar
завжди було цікаво, як можуть вчені поєднувати науку із вірою в бога.
avatar
Не переживайте, такі студенти високо по кар'єрній драбині не піднімуться, і ніяк не вплинуть на майбутнє туризму.