Якої вершини вам достатньо?

Якої вершини вам достатньо?
Чи взагалі ви йдете (йти=жити у моїй інтерпретації) до вершини чи просто так йдете навмання, не замислюючись над тим, куди, як і навіщо?
До якої вершини?
Як швидко?
Взагалі — як? Чи складені стратегічні плани?
Навіщо?
Яке значення це має для вас?
Ви взагалі задумувались над цим?
Не так важливо, якої вершини ви прагнете, я питаю, на якій зупинитеся, якої буде достатньо, щоб відчути себе реалізованим у житті? Зараз, на даному етапі.
Розумію, що таке моє питання злегка безглузде, бо людині завжди чогось не вистачає для щастя: ще зроблю те і те, і тоді буде щастя, а потім ще зроблю те і ще те, і тоді вже точно буде щастя… і у сусіда хата гарніша, і на тому боці трава зеленіша. 

Це мій перший пост. І починаю із запитань зовсім не тому, що, як каже герой Х'ю Лорі, людина виглядає набагато розумнішою тоді, коли задає питання, аніж тоді, коли по-дурному на них відповідає. Хоча й тому теж.

12 коментарів

Володимир Карагяур
Знаю де могла бб ути моя найближча вершина, проте не знаю яка саме з них, але за ними майоріє ще одна набагато вища. А стосовно стратегіних планів, то їх немає бо плани завжди мають занадто багато непередбачуваних обставин особливо у справжньому житті. А стосовно того, щоб зупинитись, то це точно не для мене. Моє життя це постійних рух не завжди у правильних напрямах, але мені цікаво все. І взагалі в одній ранковій передачі Сашко Горський приводив інформацію англійських вчених, що поки людина знаходиться на шляху до досягнення цілі вона щасливіша, ніж коли її досягне.
Надія Григоренко
«поки людина знаходиться на шляху до досягнення цілі вона щасливіша, ніж коли її досягне»
цікаво…
Знала, що ти так відповіш)
Володимир Карагяур
Цікаво звідки ти знала про таке?
Надія Григоренко
Вважай це заслугою моєї інтуїції.))
Лілія Шутяк
Так, справді! Поки людина у пошуку, на шляху до досягнення мети, вона по-справжньому щаслива, захоплена. І часто буває, коли досягнуто бажаного, воно втрачає сенс. Чомусь саме так і стається…
Володимир Карагяур
Ти відповіла на мій коментар, але забула відповісти на запитання Надії. Які вершини?
Юлія Бурега
Варто відмітити не тільки «достатнісь» вершин, а їх періодичність.Хіба, хтось бачив людину, яка досягнучи своєї мети припиняла свою діяльність?
Юлія Бурега
Особисто я буду продовжувати розвиватись в тому напрямку, який мені дійсно подобається доти, поки не досягну Можливої вершини (вбо помру), швидко чи довго- не важливо.Якщо, я на чьомусь зупинилась, значить мені те не потрібне.=)
Надія Григоренко
Ок, але який той напрямок?
Чого саме ти хочеш досягти?
Юлія Бурега
ти хочеш, щоб я конкретно вказала?
Надія Григоренко
Конкретно. Бо я взагалі знаю, чого ти хочеш, але маю у цім певний сумнів, бо не бачу з твого боку ні кроку до здійснення мрії.
Тому хочу почути це ще раз.
Юлія Бурега
«бо не бачу з твого боку ні кроку до здійснення мрії»
кожен мій крок на те направлений просто я їх не підписую «це сюди, а це сюди»)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте